Viete si predstaviť, že by ste prechádzali autom a nečakane narazili na dvoch malých psíkov pri ceste uprostred púšte? Zobrali by ste ich alebo nechali napospas osudu?  Určite by sa našli aj takí, ktorým by bol ich osud ľahostajný. No tento mladý dobrodruh hneď ako uvidel maličké bezbranné šteniatka, neváhal ani sekundu a zobral ich so sebou. Stalo sa to v decembri v roku 2016.

30 – ročný Jordan Kahana prechádzal autom okolo púšte v Arizone, keď zbadal 2 malé chudé šteniatka.  Hneď ich zobral so sebou a odniesol k veterinárovi na kontrolu. Boli silne dehydrované. Neskôr ich Jordan prijal a vzal k sebe.

Odvtedy sa stali nerozlučnou trojkou. Bráva ich všade so sebou na výlety. Dal im meno Zeus a Sedona. Spoločne precestovali už takmer 50 000 km a navštívili 35 štátov. 

Jordan zdieľa každú ich cestu na instagram a youtube. Ľudom sa to páči a je vidieť, že majú radi takéto menšie dobrodružstvá.

Pozrite si krásne a zaujímavé miesta, ktoré už spolu stihli navštíviť. Odvtedy psíky aj pekne vyrástli.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Jordana a jeho príbeh môžete ďalej sledovať aj na instagrame: jordankahana

Zdroj: boredpanda

 

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.