Väčšina z vás videla všetky tieto ikonické pamiatky či už na obrázku, alebo v reálnom živote, no zrejme nikdy nie tak, ako ich uvidíte dnes. Mnoho architektov strávilo stovky hodín zdokonaľovaním všetkých veľkolepých budov, aby si ich návštevníci mohli vychutnať do sýtosti. Ale koľkí z vás ich vlastne videli zhora?

Budget Direct sa rozhodol poskytnúť nám šesť dychberúcich záberov. Vykreslili totiž nádherné známe miesta tak, že nám na ne ponúkli úplne nový pohľad. Uvidíte atrakcie ako Eiffelova veža, Opera v Sydney či Koloseum.

Opera v Sydney:

30 St Mary Axe v Londýne:

Eiffelova veža:

Socha slobody:

Koloseum:

Shwe Dagon Pagoda v Mjanmarsku:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.