Útulok pre zvieratá v Severnej Karolíne si myslel, že bude mať veľký problém nájsť domov pre jedného zo svojich obyvateľov, ale vďaka netradičnej reklame sa táto nevrlá mačka stala skutočnou hviezdou. A méta, ktorú si stanovili odrazu nemusí byť až tak ťažko splniteľná.

, Útulok hľadá nový domov pre “najhoršiu mačku na svete” a použili k tomu takúto reklamu

Perdita, štvorročná domáca krátkosrstá mačka, bola po smrti svojho majiteľa privedená do útulku. Majitelia zariadenia si však okamžite všimli, že sa s ňou ťažko manipuluje a bola agresívna. Spočiatku si mysleli, že je chorá, no to sa nepotvrdilo. Vedeli, že budú musieť byť veľmi kreatívni, aby jej dokázali nájsť nový domov. Preto sa rozhodli pristúpiť k originálnemu letáku, resp. obrázku na Facebooku. Reklama sa napokon stala virálnou a skutočne upútala pozornosť ľudí. Zamestnanci momentálne veľmi aktívne hľadajú ten najlepší domov pre najhoršiu mačku na svete. Veľa ľudí táto reklama pobavila a väčšina s ňou veľmi sympatizuje.

A s takýmto obrázkom vyrukoval útulok na Facebooku
– Perdita, mysleli sme si, že je chorá, no zistili sme, že je proste zlá. Najhoršia mačka na svete:

, Útulok hľadá nový domov pre “najhoršiu mačku na svete” a použili k tomu takúto reklamu

Koniec koncov, Perdita je nepochybne zmätená a traumatizovaná po tom, čo stratila svojho majiteľa a musela odísť z jediného domova, ktorý poznala. Všetci pracovníci útulku sa snažia počas svojho pobytu udržiavať zvieratá v bezpečí a v pohode, keďže sú v uzavretom a hlučnom priestore plnom mnohých neznámych zvierat i ľudí. Toto je pre každé zo zvierat zvlášť stresujúce. Nanešťastie, tento stres môže zabrániť tomu, aby v útulku dokázali preukázať tie najlepšie stránky svojej osobnosti. A podobne je to zrejme aj v tomto prípade. Tak čo, vzali by ste si ju domov?

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

, Útulok hľadá nový domov pre “najhoršiu mačku na svete” a použili k tomu takúto reklamu
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.