Naposledy sa stal Chief, alias Oreo Cloud víralnym, keď bol len 9-týždňovým našuchoreným šteniatkom. Teraz, o pol roka neskôr, sa čoraz viac podobá na 80-kilového psa, ktorým sa čoskoro stane. „Rád sa hrá s inými psami a tiež deťmi. Teraz, keď je starší, dokázal, že je veľmi trpezlivým šteniatkom, ktoré sa zvedavo učí, ale nakoniec je rovnako dokonalý, ak nie ešte viac ako v prvý deň,“ povedala o ňom majiteľka Sara.

Sara pokračuje v uverejňovaní obrázkov a videí svojho milovaného štvornohého kamoša na svojich sociálnych sieťach, kde si psík získava obrovskú pozornosť. Nuž, ak by ste mali doma takéhoto krásneho a zároveň jedinečného psíka čo sa týka výzoru, zrejme by ste sa ním taktiež chceli takto chváliť. Veď pozrite sa ako tento chlpáč vyzerá.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.