Váš domov je váš hrad. Ale váš hrad nemusí mať chladné chodby, mihotavé fakle, rozpadajúce sa steny či iné dizajny podobné skutočnému hradu. Dom by mal byť pohodlný a útulný. Interiérový dizajn však nie je niečo, čomu všetci rozumejú. Niekedy možno potrebujete len trochu trocha inšpirácie. Takým inšpiratívnym miestom je aj Instagram s názvom Call It Design IG.

Tento účet ukazuje príklady moderných dizajnov z celého sveta. Od interiérového dizajnu a architektúry až po umelecké kúsky nábytku, nájdete si tam niečo každý, kto chce oživiť svoj domov. To, vďaka čomu vyzerá moderný interiérový dizajn dobre, však záleží na tom, koho sa pýtate. Všetci totiž vieme, že krása je v očiach konkrétneho človeka. Takže to, čo môže vyzerať pre jedného neuveriteľne štýlovo a minimalisticky, môže pre niekoho iného vyzerať nie práve dobre. Krása napriek tomu nie je úplne subjektívna a existujú určité kúsky, vďaka ktorým vyzerá moderný dizajn dobre.

A veríme, že aj medzi týmito zaujímavými dizajnmi si nájdete svojho favorita a možno sa aj tak trochu inšpirujete.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.