V čom spočíva tajomstvo pre dlhotrvajúce a šťastné manželstvo? Tento starší pár z Nebrasky to určite vie, pretože práve oslávili už 60. výročie svojho manželstva! A urobili to naozaj originálne, pretože sa obliekli do svojich originálnych svadobných odevov.

Fotografka Katie Autry zachytila ​​túto úžasnú príležitosť, zatiaľ čo sa Marvin Stone (88) a Lucille Stone (81) držali za ruky, tancovali a pózovali spolu na otvorenom poli. Lucille mala oblečené svoje nádherné čipkované šaty, ktoré si ručne šila a Marvin čierny smoking s motýlikom. Obaja mali oblečené presne to, čo aj pred 60 rokmi. V roku 1960 si povedali svoje áno v malom luteránskom kostole v meste Sterling, keď mal Marvin takmer 29 rokov a Lucille 22 rokov. Vychovali spolu 3 deti.

Fotografka bola nadšená z tejto šance nafotografovať manželský pár a povedala: „Bolo mi absolútnou cťou zachytiť túto veľkú lásku medzi tak špeciálnym párom! Pri fotografovaní bolo vidieť ako veľmi sa o seba starajú. Za fotoaparátom som mala slzy v očiach. Sú úžasným príkladom skutočnej lásky, ktorá prešla skúškou času. Je to niečo, na čo nikdy nezabudnem.“

Nuž a keďže boli všetci zvedaví aký recept sa skrýva za ich dlhoročným manželstvom, tak manželia odporúčali robiť ostatným párom toto:
1. Tvrdo pracujte
2. Buďte k sebe navzájom láskaví
3. Zamyslite sa skôr, ako niečo poviete
4. Spoliehajte sa na svoje silné stránky, aby ste prekonali slabosti
5. Zostaňte silní vo svojej viere

Tak teda držíme tomuto úžasnému páru palce a prajeme ešte pevné zdravie.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.