Thassos je nádherný ostrov v Egejskom mori, ktorý vám ponúka skvelé možnosti strávenia dovolenky. Vyrazte si na toto krásne miesto aj s rodinou, pričom ubytovaní budete v 3* hoteli Aloe. Cena zahŕňa aj letenku a všetky poplatky s tým spojené. Za 8 dní vás tak bude pobyt stáť 419€. 

thassos fotografia
Foto od Kyle McDonald

 

Čo všetko zahŕňa táto suma:

– Letenku – odletíte priamo z Bratislavy,

– Ubytovanie v spomínanom hoteli v 2 alebo 3-lôžkovej izbe.

– Polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večere budú servírované a stále budete mať na výber z 3 hlavných jedál, ďalej prílohy, šaláty a dezert)

– V cene sú aj služby delegáta.

– Servisný poplatok – letiskový, bezpečnostný a manipulačný, trajekt vrátane transferu.

, Užite si akciovú 8-dňovú dovolenku na ostrove Thassos len za 419€ a v 3* hoteli!

 

Ponúkaná destinácia je viac než zaujímavá. Azúrovo modré vlny Egejského mora vás unesú a zabudnete pri nich na každodenný život. Oddýchnete si tam do sýtosti. K dispozícii budete mať aj bazén s jedinečným výhľadom na zelené hory. Grécko je skutočne krásna krajina a ako dovolenková destinácia jedna z najžiadanejších.

POZOR: platnosť kupónu je do 19.9. a pre veľký záujem sa kupóny rýchlo míňajú, preto dlho neváhajte!

, Užite si akciovú 8-dňovú dovolenku na ostrove Thassos len za 419€ a v 3* hoteli!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.