Maltu kvôli bohatej histórii prezývajú aj open-air múzeom. Skvelá destinácia, ktorá je teraz dostupná viac, ako inokedy. Dovolenková sezóna je už v plnom prúde a je najvyšší čas zaobstarať si dovolenku v predstihu. Svoj pobyt si užijete v 3* hoteli Sliema Marina už od 269€! Ak si priplatíte, tak za 299€ si vychutnáte 5-dňový pobyt.

malta fotografia
Foto od Magdalenalena

Cena obsahuje:

– Obojsmernú letenku v ekonomickej triede priamo z Bratislavy, všetky letiskové a palivové poplatky, príručnú batožinu 40x20x25 cm. V cene je aj vystavenie letenky a online check in – elektronická registrácia pasažierov a vystavenie palubného lístka.
– Pripravte sa na to, že v cene letenky sú iba raňajky.
– Transfer letisko – hotel -letisko
Krásny hotel a ubytovanie v Sliema Marina​***, ktorý sa nachádza pri promenáde na pobreží s krásnym výhľadom na prístav Sliema a na opevnenie hlavného mesta, Valettu. Je situovaný iba 15 min jazdy od medzinárodného letiska.
Prečo Malta?

– Pretože je to ostrov s dokonalými prírodnými scenériami a azúrovou vodou v Stredozemnom mori.

– Malta je ako stvorená pre obdivovateľov, čiže tých, ktorí nemajú v pláne iba ležať pri mori, ale aj spoznávať históriu a prírodu.

– Ochutnáte tam tiež skvelé gurmánske špeciality. Po dobrom jedle sa vám hodí športová aktivity napr. v podobe vodných športov, ktoré sú tam skutočne bohaté.

Užite si túto skvelú dovolenku a zaobstarajte si ju za túto skvelú cenu čím skôr, pretože čoskoro sa môže zvýšiť.

malta fotografia
Foto od WolfgangM

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť