Cestovanie je zvyčajne veľmi únavné a vždy dobre padne, keď máte aspoň malú miestnosť, v ktorej by ste si mohli pospať resp. po dlhej ceste oddýchnuť. A práve toto sa rozhodli na letisku Washington Dulle splniť pre svojich cestujúcich. Vytvorili im dokonalé spiace izby.

Sleepbox Nap Lounge sa nachádza v letiskovej časti Concourse A. Vyčerpaní cestujúci si tam môžu v pokoji pospať. V jednotlivých izbách je k dispozícii posteľ s pamäťovou penou a zvukotesná miestnosť, takže nič a nikto vás pri odpočinku rušiť nebude. Samozrejme, že tam budete mať k dispozícii aj elektrické zásuvky a lampu.

Foto od youtube

„Veríme, že príležitosť na odpočinok a tiež akési dobitie vlastných bateriek uprostred tohto rušného života je cenným prínosom,“ uviedol Michail Krymov, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Sleepbox. „Sme nadšení, že sme získali takúto prestížnu zmluvu a tešíme sa zo svojho vstupu na letisko Dulles.“ Malá nevýhoda spočíva azda iba v tom, že tento hotel neponúka vlastné kúpeľne ani sprchy.

Klasické izby ponúkajú iba 2,7 metrov štvorcových. Nájdete tam však aj väčšiu „štandardnú“ izbu, ktorá ponúka 4 metre štvorcové. Tento hotel má celkovo k dispozícii 16 izieb.

Foto od youtube

Klasické izby budú stáť 25 dolárov za hodinu, zatiaľ čo štandardné izby budú stáť 35 dolárov za hodinu. Avšak, izbu si môžete prenajať napr. aj na 12 hodín, čo vás bude stáť od 120-150 amerických dolárov. Takáto zvláštna služba je vôbec prvá svojho druhu, avšak už teraz sa uvažuje o ďalších projektoch. Ďalším plánovaným mestom, kde takýto hotel bude zavedený, je Boston.

Všetci cestujúci, ktorí majú o takúto izbu záujem, si ju môžu začať rezervovať od 7. decembra tohto roka.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.