Koronavírus sa každým dňom rozširuje, čo doviedlo Svetovú zdravotnícku organizáciu až k vyhláseniu globálnej núdze. V súčasnosti je v Číne infikovaných približne 10 000 ľudí, pričom najmenej 213 ľudí zomrelo a choroba sa zatiaľ rozšírila do celkovo 19 krajín sveta.

Je preto prirodzené, že ľudia chcú chrániť seba a tiež svojich blízkych. V kajine je však nedostatok rúšok a nie každý si môže dovoliť kvalitné lekárske vybavenie. Niektorí ľudia sa preto obracajú na kreatívne a zároveň možno povedať, že aj podivné spôsoby, ako sa chrániť pred koronavírusom. A tu je niekoľko z tých najpodivnejších spôsobov, ako sa ľudia snažia udržať vírus na uzde.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.