Máte radi malý priestor a možno sa o neho neradi delíte s inými okrem svojho partnera? Tak tento hotel je pre vás ako stvorený. Istý chlapík totiž vybudoval mini hotel s názvom Karu Glamping o rozmere iba 4 metrov štvorcových a vyzerá naozaj dobre.

Túto jedinečnú budovu nájdete v estónskom meste Voru, presnejšie v jeho centre. Aj napriek tomu, že je to maličký hotel, tak ponúka všetko potrebné, a to kúpeľňu, spálňu, toaletu, sprchu, ale aj terasu. Ak pracujete na počítači, tak si tam určite nájdete svoj kútik, kde sa môžete plne realizovať. Čo sa týka vybavenia, tak je tam televízor, elektrické kúrenie a tiež pripojenie na internet. Hotel je dokonalý najmä pre páry, ak však chcete svoj kľud, pokojne sa tam vyberte osamote.

A takto to tam vyzerá:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.