Krásny grécky ostrov Kréta sa môže pýšiť luxusným päťhviezdičkovým rezortom s kúpeľmi, ktorý je už dva roky kompletne vybavený bungalovmi na vode, ktoré sú typické pre Maldivy. V Grécku teda môžu návštevníci tráviť svoj čas aj inak ako doteraz.

, V Grécku sa už môžete cítiť ako na Maldivách, majú tam totiž jedinečné bungalovy na vodeRezort Stella Island bol návštevníkom otvorený v roku 2017 a bol navrhnutý s ohľadom na okolité prostredie. V skutočnosti sú bungalovy s výhľadom na more postavené okolo obrovského pokojného bazéna a sú zamerané na dokonalú relaxáciu svojich návštevníkov. Každý malý domček má súkromné ​​paluby s hojdacími sieťami a výhľadom na vodu. Niektoré domčeky dokonca obsahujú aj vírivku. K dispozícii je tiež chodník, ktorý vedie ponad vodu, rovnako ako pokojná spoločenská miestnosť.

, V Grécku sa už môžete cítiť ako na Maldivách, majú tam totiž jedinečné bungalovy na vode

, V Grécku sa už môžete cítiť ako na Maldivách, majú tam totiž jedinečné bungalovy na vode

Vďaka kúpeľným zariadeniam a množstve reštaurácií i barov nebudete musieť nič robiť a zároveň sa nebudete ani nudiť. Okrem toho je cenovka za takýto zážitok oveľa nižšie položená ako to je v prípade domčekov na Maldivách, ktoré podľa všetkého tento grécky ostrov k vytvoreniu niečoho takého inšpirovali. Pobyt v jednej z týchto úžasných víl sa začína na 200 € a plávajúce miestnosti začínajú na 150 € za noc s polpenziou pre dvoch hostí. Na porovnanie, noc vo vile na Maldivách vás bude stáť tisíce eur.

, V Grécku sa už môžete cítiť ako na Maldivách, majú tam totiž jedinečné bungalovy na vode

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Trošku to celé poopravme, suite pre dvoch stojí v sezóne 299$+ /noc polopenzia a je to adults only takže tam s rodinou asi nepôjdes, na maldivach máš domček na vode za 800$+ no s all inclusive pre všetkých zúčastnených, a tých môže byť 6

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.