Ak ste fanúšikmi tetovania, tento článok sa vám zrejme bude páčiť. A dokáže vám aj to, že sa nemusíte báť ozdobiť svoje telo. Mnohí sa totiž obávajú, že v starobe to už nebude vyzerať dobre. Tieto myšlienky však nasledujúci projekt vyvrátil. Je to samozrejme vec pohľadu a toho, komu sa toto umenie páči a komu nie.

„Ide o fotografický projekt, v ktorom sme zachytili 25 starších potetovaných ľudí vo svojich obývačkách. A dokonca niektorí z nich si dali svoje prvé až ako 80-roční. Vydali sme o tom aj knihu. Okrem fotografií totiž obsahuje tiež učebný materiál, ktorý by mohol byť zaujímavý pre akademickú obec. Venuje sa významu tetovania, životných skúseností ľudí atď.“

A nemožno poprieť, že staroba a tetovanie sa k sebe hodí. S týmto projektom budú jeho realizátori cestovať po celom Holandsku.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.