Táto ponuka zrejme osloví najmä introvertov, iba žeby nie. Chceli by ste si vyjsť na drink sami bez toho, aby okolo vás sedeli ľudia a celé hlučné skupiny priateľov? Nuž, v Japonsku si pripravili pre takýchto ľudí prekvapenie. Rozhodli sa otvoriť bar, ktorý umožňuje zákazníkom práve toto.

Foto od Wikimedia

Nový bar umožní každému, kto si chce ísť vypiť do baru sám, aby tak urobil. Nebude ho teda rušiť žiadny miestny štamgast alebo niečo podobné. Nájde si tam svoj kľud. Bar s názvom Juden Highball bude v meste Hakodate a bude vybavený jednomiestnymi kabínami, pričom jedlo a pitie si zákazníci objednajú prostredníctvom tabletu.

Takto bude vyzerať bar

Brány baru otvoria 5. februára a bude to veľmi aktuálna krčma, keďže dodrží prísne hygienické opatrenia, pretože zákazníci budú od seba sociálne izolovaní a teda šance, že sa tam nakazia Covidom-19, je veľmi malá. Tento podnik má byť najmä ideálnym miestom pre tých, ktorí sú vyčerpaní z celej situácie okolo pandémie a zmenami, ktoré priniesla. Nuž a najmä po pandémii sa z baru stane zrejme raj pre introvertov.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.