Zimné mesiace si nevyhnutne spájame so snehom. Dnes nám už však nie sú dopriate také bohaté snehové nádielky ako kedysi. Veľakrát sú ľudia radi, ak nasneží čo i len pár centimetrov snehu, resp. si vystačia s niekoľkodňovým pobytom v horách na lyžovačke. Vianočné obdobie a sneh však skrátka idú dokopy. Nuž a táto biela hmota aj v podobe ľadu dokáže vytvoriť skutočnú rozprávku.

Obyvatelia kalifornského Apple Valley sú svedkami skutočne nevídanej ľadovej šou. Ide o krásne sochy, ktoré má na svedomí samotná matka príroda. Sneh pokryl golfové ihrisko a vyhral sa s ním naozaj úchvatne. Ihrisko zamrzlo potom, čo spustili postrekovače a tie zamrzli, keďže teploty boli pod bodom mrazu. A keďže v Kalifornii teploty len zriedka dosahujú mínusové hodnoty, tak golfové ihrisko sa stalo doslova atrakciou.

Vrstva ľadu pokryla všetko možné a ako vidíte, bolo sa veru na čo pozerať!

Ako to tam vyzeralo si môžete pozrieť aj na tomto videu:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.