Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine vláda pripravuje trvalý zákaz fajčenia cigariet pre ľudí narodených po roku 2008 a tiež aj to, koľko percent Juhoafričanov priznalo, že vo svojom živote niekoho znásilnili.

 

,,Vláda Nového Zélandu sa podľa novej správy zo spravodajstva Stuff pripravuje navždy zakázať fajčenie cigariet každému, kto sa narodil po roku 2008. Tento krok by nakoniec spôsobil, že by bolo pre kohokoľvek na Novom Zélande nezákonné fajčiť, bez ohľadu na to, koľko má rokov, a zároveň by tým, ktorí sú v súčasnosti závislí na tabaku, umožnili pokračovať vo fajčení až do svojej smrti.“

,,Priemerný americký pár má podľa nového výskumu sex 69 minút týždenne. Prieskum medzi 2000 dospelými Američanmi vo vzťahoch skúmal rolu, ktorú hrá sex v moderných vzťahoch, a našiel niekoľko dosť zaujímavých údajov. Napríklad priemerný pár má sex deväťkrát za mesiac.“

 

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.