V Londýne majú ako jediní bazén nachádzajúci sa vo výške 35 metrov na zemou. A v týchto dňoch začal vítať svojich prvých plavcov, ktorí ho začali testovať, keďže oficiálne ešte nie je otvorený.

Sky Pool sa nachádza v londýnskej štvrti Nine Elms a spája dve budovy, pričom je celý priehľadný. Plavcom dáva pocit akoby leteli nad zemou. Poskytuje úžasný zážitok, no treba dodať, že tento bazén veru nie je pre ľudí, ktorí sa boja výšky. Bazén sa môže pochváliť dĺžkou 23 metrov a nachádza sa tam aj bar a wellness centrum.

Je to úchvatné dielo, ktoré bude navyše vysvietené, pričom ponúkne až päť režimov osvetlenia. Oficiálne bude sprístupnený verejnosti už 19. mája a už teraz je jasné, že sa návštevníci majú na čo tešiť.

 

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.