Vianoce sú sviatky štedrosti a je to vidieť všade po svete. Stále sa nájdu dobrí ľudia, ktorí nemyslia len na seba a vlastné zisky. Práve v tomto období si snažia ľudia pomáhať ešte viac, ako kedykoľvek počas roka. A inak tomu nie je ani v tomto prípade. Jeden z najznámejších hotelových reťazcov na svete – DoubleTree Hilton sa rozhodol pomôcť niekoľkým bezdomovcom. 

Foto od wikimedia

Hotel nachádzajúci sa Anglicku, presnejšie v meste Hull, súhlasil, že na Vianoce príjmu 28 bezdomovcov. V noci z 24. na 25. december poskytne každému jednému bezdomovcovi izbu a pohostí vianočnou večerou úplne zadarmo. Môžu tak tak urobiť aj vďaka tomu, že ľudia pozrušovali rezervácie. Jeden deň a noc stojí v tomto luxusnom hoteli za normálnych okolností až 1 400 dolárov na osobu. A všetko sa to zrealizuje vďaka projektu s názvom Raise the Roofless Home.

„Sme radi, že môžeme prispieť k projektu Raise the Roofless Home tým, že na jednu noc ubytujeme hostí v hoteli DoubleTree by Hilton Hull,“ povedal vo vyhlásení hovorca hotela. „Poskytovanie takýchto pozitívnych služieb pre komunitu je základom nášho podnikania a dúfame, že návšteva hotela a strávenie štedrovečerného času bude pre každého jedného človeka naozaj nezabudnuteľným zážitkom.“

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.