V Neapole sa prepadla zem. Z parkoviska nachádzajúceho sa pred nemocnicou sa odrazu stala veľká diera. Našťastie sa prepadli len autá a nikomu sa nič nestalo. Miestna nemocnica síce prišla o elektrinu, no mala záložný generátor, ktorý to aspoň na čas vyriešil.

Foto od youtube

Veľkosť samotnej jamy je 2 000 metrov štvorcových a je 20 metrov hlboká, čo vôbec nie je málo. Do oblasti ihneď nasadili zdravotníkov i policajtov, aby zistili či v jame naozaj nie je žiadny človek. Hlavný hasič na mieste udalosti povedal, že k výbuchu mohlo dôjsť z dôvodu nadmerného množstva podzemnej vody, čo spôsobili nedávne silné dažde.

Foto od youtube

Ešte síce nie je isté čo tento prepad spôsobil, ale úrady sľúbili, že budú viesť vyšetrovanie až kým nezistia, čo sa vlastne stalo. Nemocnica však funguje aj naďalej a oddelenie Covid sa opäť spustí do prevádzky hneď, ako bude obnovená dodávka vody a elektriny.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.