A že sa v týchto dňoch nemôžete zúčastniť diskotéky? Nuž, nie tak celkom. V Nemecku si pravidelne organizujú párty pod holým nebom. Pred jedným z najväčších klubov v krajine, v meste Schuttorf, sa konajú veľké párty a na scéne sa objavuje mnoho zvučných DJov. No nemajte obavy, nikto neporušil prísne nariadenia týkajúce sa bezpečnosti, diskotéku si ľudia užívajú v autách.

Všetci účastníci totiž sedia vo vlastných autách a užívajú si umenie spoza volantu. Najviac dávajú zabrať svojim autám, keďže aby si to čo najlepšie užili, tak horlivo na tejto udalosti trúbia či svietia svetlami. Anna Kollak, inštruktorka v autoškole, ozdobila svoje auto konfetami, žiarovkami a vianočnými svetlami. „Je to trochu šialené. Zajtra mám svoju ďalšiu lekciu a všade budú konfety,“ povedala Anna. Rovnako ako tamojší klub, aj Autodisco má tematické noci, ktoré sa pravidelne menia.

Na parkovisku je miesto pre 250 áut. Vstupenka stojí 35 dolárov za jedno auto, v ktorom je jeden cestujúci a jeden vodič (každý ďalší cestujúci platí približne 15 dolárov). Táto zaujímavá noc sa začína o 21:00 a končí sa o polnoci, aby hlasnou hudbou príliš neotravovali okolitých susedov. Určite to je zaujímavý zážitok, ktorý nie je bežný a aj preto má svoje čaro. A možno by takúto udalosť privítali aj vo svojom meste, čo poviete?

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.