Občas sa stanú nepredvídateľné veci, ktoré nikto nečaká a spočiatku si ich ani nikto nevie vysvetliť. Nebo nad New York City sa vo večerných hodinách zmenilo na nezvyčajne jasno modré, čo bolo pre obyvateľov nepochopiteľné. Mnohí si mysleli, že ide o mimozemskú inváziu, iní si zas mysleli, že ulice sa zmenili na jeden obrovský nočný klub. Nebo sa na tri minúty zmenilo na niečo nezvyčajné.

Jasné svetlo žiarilo, akoby niekto vysielal tajomný kód. “Vonku bola tma a potom sa zrazu celá strana východnej oblohy rozsvietila a menila farby,” povedala Madeleine Frank Reeves. “Trvalo to pár minút.”

Avšak pravdou bolo, že na svedomí to mala elektrická spoločnosť Con Edison, ktorá následne na to vydala oznámenie, že tento záhadný modrý záblesk je výsledkom “krátkeho elektrického požiaru na stanici Astoria, ktorý zachvátil aj niektoré elektrické transformátory a tie spôsobili prenikanie mohutného osvetlenia v tejto oblasti.” Následný výpadok elektrickej energie ovplyvnil neďaleké letisko LaGuardia, ktoré museli na jednu hodinu odstaviť. Úrady oznámili, že počas explózie sa našťastie nikto nezranil.

Zdroj

, V New Yorku menilo nebo farby a niektorí očakávali príchod mimozemskej civilizácie. O čo išlo?
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.