Zoznámte sa s Jill, 7-ročnou veveričkou, ktorú zachránili z hurikánom zmietanej krajiny. Má svoj vlastný účet na Instagrame s viac ako 630 000 sledovateľmi z celého sveta. Jej profil hovorí, že je vegetariánkou a odborníčkou na parkour, ktorej jediným strachom je vákuum. Údajne miluje každú servítku Starbucks, s ktorou sa stretne. Nielen to, ale má aj svojho vlastného miniatúrneho medvedíka a trvá na tom, aby bol pri nej vždy, keď zaspáva a vstáva.

Jill ďalej miluje cestovanie, módu a predvádzanie sa pred kamerou. „Jill chodila so mnou na dovolenky už od doby, kedy som sa o ňu začal starať, čiže nemala ešte ani rok,“ povedal majiteľ. Taký dobrodružný život, aký žije toto malé zvieratko nemá hocikto. V roku 2012 bojovala o život, kedy počas hurikánu Izák údajne vypadla z hniezda a ujali sa jej dobrí ľudia, s ktorými je šťastná a už nikdy sa nevrátila do prírody. Od roku 2015 je roztomilou súčasťou internetu a stala sa z nej celebrita.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.