Sme toho názoru, že matka príroda je tá najvýraznejšia a najveľkolepejšia umelkyňa na tomto svete. Jej silu a dôslednosť ste určite zažili už aj na vlastnej koži. V tých štátoch, kde sú tie podmienky extrémnejšie je však viacero chvíľ, kedy samotná matka príroda vyrazí dych každému.

Kirill Bakanov je chlapík z Ruska, ktorý zdieľa každodenné fotografie zo svojej krajiny na Twitteri. A všetko sú to hypnotizujúce majstrovské diela spôsobené počasím. A veruže sa je načo pozerať. Poďte sa o tom spolu s nami presvedčiť prostredníctvom nasledujúcich fotografií. Dozviete sa ako to v Rusku v týchto dňoch vyzerá.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

12.

13.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.