Spoločnosť Genesis využila rekordných 3 281 dronov na vytvorenie pozoruhodných obrázkov nad Šanghajom. Išlo o oslavu uvedenia tejto značky luxusných áut na trh v Číne. A podarili sa im rovno stanoviť aj svetový rekord.

Do Guinnessovej knihy rekordov sa zapísali vďaka tomu, že bolo vo vzduchu naraz najviac bezpilotných prostriedkov. Markus Henne, generálny riaditeľ spoločnosti Genesis Motor China, uviedol: „Hlavnou úlohou značky Genesis je robiť veci inak. Toto bol špeciálny moment, kedy sme mohli ukázať ľuďom o čom je táto značka. Predviedli sme príbeh a filozofiu našej značky“.

Predchádzajúcim držiteľom rekordu bola technológia inteligentného riadenia Shenzhen Damoda, kedy pri predstavení využili v čínskom Zhuhai 3 051 dronov. Počas predstavenia boli predstavené úspechy čínskej vesmírnej vedy a technológie vrátane Tiangong-1, satelitného systému Beidou a čínskej vesmírnej stanice, čo symbolizuje záväzok Číny dosiahnuť cieľ v podobe pristátia na Marse.

Viac na videu:

 

 

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.