Už ste počuli o kaviarňach pre mačky či psov, no tentoraz sa podržte. V Južnej Kórei majú ovčiu kaviareň. Kórejčania sa skrátka rozhodli spojiť lásku v ovečkám a káve. Thanks Nature Cafe je pritom jedna z najstarších zvieracích kaviarní v Soule. Zákazníci si tak môžu popozerať či pohladkať malé ovečky, ktoré žijú pred kaviarňou.

Tento podnik otvoril svoje brány v roku 2011, kedy sa trend zvieracích kaviarní začal akosi rozširovať. Je v skutočnosti rozdelený na dve časti. V jednej časti môžete piť kávu alebo váš nápoj podľa výberu či pochutnať si na dezertoch, zatiaľ čo v druhej sa stretnete s týmito krásnymi jahňatami. Majiteľ kaviarne, Lee Kwang-ho, je prekvapený, že jeho ovčia kaviareň získava pozornosť celého sveta. „Neviem, ako je toto miesto známe svetu, ale vítame tu návštevníkov z celého sveta,“ povedal.

Tieto dve jahňatá sa volajú William a Bentley. Majitelia kaviarne pritom dbajú aj na ich čistotu. Obrázky, ktoré boli zdieľané na rôznych platformách sociálnych sieti, totiž ukazovali jahňa, ktoré sa kúpe. Z béžovej kučeravej ovečky sa stala nádherne našuchorená snehová guľa. Práve tieto zábery definitívne preslávili kaviareň. „Zvieratá vyzerajú šťastne, sú dobre nakŕmené a dostávajú od všetkých veľa lásky. Sú mimoriadne roztomilé a bacuľaté,“ napísal jeden zákazník na webovej stránke TripAdvisor. A čo viac, daná kaviareň bola zaradená medzi 9 najroztomilejších kaviarní na svete.

 

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.