Anglicko oznámilo veľké plány. V rámci svojich opatrení pre zabezpečenie bezpečnosti nasadia po celej krajine utajených policajtov, ktorí budú dohliadať na bezpečnosť žien v baroch a kluboch. Tento plán oznámili po zasadnutí skupiny pre zločin a spravodlivosť predseda vlády Boris Johnson.

Foto od youtube

Policajti sa budú pohybovať okolo barov a iných nočných klubov, pričom navýšia aj množstvo bežných policajných hliadok. Okrem tejto ochrany sa rozhodli podniknúť ďalšie kroky, ktoré majú za úlohu chrániť najmä nežnejšie pohlavie. Tento spomínaný plán je však aktuálne najvýraznejší a sľubujú si od neho veľa.

„Otrasný prípad Sarah Everard spôsobil, že ženy sa necítia vo večerných hodinách bezpečne. Musíme urobiť všetko preto, aby boli naše ulice bezpečné,“ povedal Boris Johnson. Po smrti tejto ženy sa konalo niekoľko demonštrácii a ľudia žiadali, aby bola zabezpečená väčšia bezpečnosť. Vzhľadom aj na tieto udalosti sa politici rozhodli, že s tým niečo urobia.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.