Ubytovaní v lone matky prírody a obkolesenými zvieratami akosi začalo pribúdať. Nie je to však nič zvláštne, keďže k pobytu v prírode sa ľudia uchyľujú čoraz viac. A v Spojenom kráľovstve sa teda rozhodli otvoriť hotel, v okolí ktorého budú žiť žirafy. Ľudia si ich tak užijú z bezprostrednej blízkosti.

, V Spojenom kráľovstve otvoria hotel, ktorý bude obklopený žirafami a hostia ich budú môcť kŕmiť
Foto od Facebook

Giraffe Hall nachádzajúci sa v rezervácii v Kente sa ešte len chystá otvoriť svoje brány, no podľa spoločnosti Kent Online sa už ohlásil veľký počet záujemcov o pobyt. Celkovo je na čakacej listine zapísaných už viac ako 9 000 ľudí, čo je skutočne ohromné číslo. Luxusné ubytovanie sa nachádza v budove z 15. storočia a tá ponúkne 10 spální ako aj päť špeciálnych miestností, z ktorých každá ponúka neuveriteľný výhľad na prírodnú rezerváciu, v ktorej žijú zvieratá vrátane levov či vlkov.

, V Spojenom kráľovstve otvoria hotel, ktorý bude obklopený žirafami a hostia ich budú môcť kŕmiť
Foto od Facebook

Okrem toho budú mať hostia taktiež možnosť priblížiť sa k žirafám, ktoré sa budú pohybovať priamo pod oknami. A možno sa budú snažiť zistiť nakuknutím cez okná čo sa deje vo vnútri. Určite to bude veľký zážitok. Webová stránka hotela vysvetľuje: “Zoznámte a priblížte sa k žirafám ešte oveľa bližšie ako kedykoľvek predtým. Títo zvierací rezidenti budú pravidelne nahliadať do izieb a keď budete mať to šťastie, dokážete ich aj nakŕmiť.” Rezervácia, ktorú prevádzkuje nadácia Aspinall, ponúka niekoľko skutočne skvelých zážitkov už aj dnes. Napríklad takzvanú “Lion lodge” alebo leviu lóžu, ktorá má obrovské okná otočené smerom k výbehu leva. Táto lóža je prvou svojho druhu na svete.

, V Spojenom kráľovstve otvoria hotel, ktorý bude obklopený žirafami a hostia ich budú môcť kŕmiť
Foto od Facebook

Zatiaľ síce neboli zverejnené ceny za ubytovanie medzi žirafami, ale taká noc v Lion lodge, kde môžete stráviť večer len pár centimetrov od levov, stojí 2 000 eur. V cene je zahrnutá fľaša šampanského na uvítanie, auto, ktorým sa môžete previesť po rezervácii, plné anglické raňajky a tiež vstup do rezervácie Howletts Wild Animal Park.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.