Pre hráčov počítačových hier je určite vŽdy vEľmi ťažké odtrhnúť sa na niekoľko dní od ich pohodlného kresla a výkonnej mašiny. Toto ale vyriešil hotel v Taiwane, ktorý dokáže ukojiť potreby aj takto špecifických hostí.

IHotel sa nachádza v Tayota District neďaleko medzinárodného letiska a ponúka svojim návštevníkom viac ako len posteľ na spanie. Každá izba je vybavená dvoma hernými stanicami s konfiguráciou: procesor i5-7400, 16GB of RAM, GTX 1080 Ti GPU a  herné kreslo DXRacer.

https://www.instagram.com/p/BZCskBNgdTu/

 

https://www.instagram.com/p/BZEPZIljvZS/

A to nie je všetko. Ak radi sledujete aktuálne streamy hier League of Legends alebo Dota 2 staČí sa presunúť na posteľ a zapnúť eSports kanál na veľkej obrazovke. Hotel má samozrejme tiež spoločenské miestnosti vybavené hernými stanicami, takže ak máte chuť si zahrať s väčšou partiou nie je to žiaden problém.

https://www.instagram.com/p/BXnxlDbjEQU/

 

https://www.instagram.com/p/BZB329AlsG8/

 

https://www.instagram.com/p/BZKcdmHBDdl/

Každá izba stojí asi 100$ za noc ale hotel ponúka aj hodinovú sadzbu ak si chcete jednoducho zahrať. Jeden z čínskych youtuberov mal možnosť sa hotelom prejsť a zdokumentovať jeho vybavenie. Aj napriek tomu že hovorí po čínsky určite si užijete vizuálny zážitok.

zdroj

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.