Váženie zvierat je bežnou činnosťou veterinárov či zvieracích záchranárov, no treba si uvedomiť, že to nie je nič jednoduché. Niektoré druhy zvierat s vážením nemajú problém, no iné áno a odborníci preto museli vymyslieť nejaké triky, ktoré im s touto činnosťou pomáhajú.

My vám dnes ukážeme niekoľko fotografií, ktoré ukazujú spôsob, akým títo ľudia jednotlivé druhy zvieratiek vážia. A verte, že sú to mimoriadne rozkošné obrázky. Od váženia nič netušiacej koaly až po zabalenú sovu. Nižšie však toho uvidíte oveľa viac.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.