Rozmýšľali ste niekedy nad rumunskou Bukurešťou? Tak práve teraz je na to vhodný čas. Letenky sú veľmi nízko, preto v prípade záujmu konajte čo najrýchlejšie a zaobstarajte si ich v predstihu.

bucharest fotografia
Foto od stefanjurca

Zaobstarajte si spiatočné letenky do Bukurešti za skvelú cenu 20€! Poletíte však z letiska vo Viedni. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Laudamotion.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. termín od 5.2. – 12.2.2019. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Bukurešť?

– Budova Parlamentu je asi najznámejšou budovou parlamentu na svete. Má rozlohu 365 000 metrov štvorcových a viac ako 1000 izbami (z ktorých sú mnohé neobývané), a ide o najväčšiu administratívnu budovu na svete.

– Zaujímavé je, že staré mesto v tomto meste vytvorili umelo. Choďte sa tam však pozrieť. Ceny sú už dlhú dobu v reštauráciach na nízkej úrovni, čo je skvelé.

bucharest fotografia
Foto od Cost3l

– Navštívte Dimitrie Gusti National Village Museum – zvláštne je tým, že sa nachádza vonku a znázorňuje tradičný rumunský vidiek. Jedna sa o najnavštevovanejšie múzeum v celej krajine.

– Bukurešť je zelené mesto a medzi najkrajšie parky patrí Cismingiu park. Nájdete tam dlhé aleje, člny, mini kaviarničky a zmrzlinárne. Čiže v tomto parku sa môžete povoziť aj na člne.

– V tomto meste panuje zaujímavá atmosféra a určite si tam nájdete niečo, na čo nezabudnete. Je to mesto hodné vašej návštevy.

bucharest fotografia
Foto od Georgex25

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.