Remeslo má zlaté dno. Význam tohto príslovia chápe stále viac ľudí. Remeslo síce nezažíva na Slovensku ľahké časy, keďže mladých ľudí príliš nezaujíma, no pomaly sa to začína meniť. Ľudia si totiž začali uvedomovať, že bez kvalitných remeselníkov veľa veci mať nebudeme. 

Nuž a dnes sa pozrieme na šikovných ľudí, ktorí pracujú s drevom. Stolári či umeleckí rezbári vytvárajú skvelé diela, ktoré je úžasné mať vo svojom domove. Taký hodnotný materiál, akým je drevo, má množstvo výhod. A jednou je aj to, že vyzerá naozaj dobre. Z dreva sa dajú robiť doslova zázraky, veď uvidíte sami.

Stôl z čerešňového dreva

Výsledok 8-mesačnej práce

Toto áno či nie?

Efekt topiaceho sa dreva

Toto ocenia najmä poľovníci

Šikovná žena si vyrobila takéto kanoe

Šach, ktorý je iný ako všetky ostatné

Aj takto môže vyzerať projekt zrealizovaný počas karantény

Bar pre veveričky

Darček otca pre jeho 5-ročnú dcéru

Gandalf fajka

Dizajnový stôl

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.