Skvelý spevák, herec, vynikajúci otec a chlap, ktorého skrátka milujú všetci – aj takto by sa dal opísať Will Smith. Jeho deti Jaden a Willow sú taktiež medzinárodne známi. Veľa ľudí však nevie, že Will má prvorodeného syna ešte z prvého manželstva a volá sa Trey. Will Smith má 51 rokov, ale nezaostáva za žiadnymi trendmi – napríklad na Instagrame má 40 miliónov sledovateľov a niekoľko online relácií, kde sa k svojim divákom pokúša byť úprimný. Will tiež neskrýva skutočnosť, že jeho rodinný život nie je dokonalý, Jada nie je jeho prvou manželkou a že má celkom 3 deti, spomínaný Trey má 27 rokov.

V roku 1992, keď mal Will 24 rokov, sa oženil so Sheree Zampino. Ich syn sa narodil v tom istom roku 11. novembra. O tri roky neskôr sa však rozviedli. Rodina Smithovcov sa  nikdy nehanbila diskutovať o svojom živote. Willova terajšia manželka Jada má svoju vlastnú show s názvom „Red Table Talk“, kde spolu s deťmi otvorili množstvo rodinných problémov, s ktorými sa museli a aj musia vysporiadať. V jednej z epizód Will rozprával o tom, ako sa stretol s Jadou prvýkrát a uvedomil si, že je ženatý s nesprávnou osobou. Priznal tiež, že sa nikdy nechcel rozviesť, no napokon sa tak stalo. 

Will s Treyom a Sheree:

Filmová hviezda pripustila, že zlyhal s výchovou svojho prvého syna, ktorý sa po rozvode cítil zradený a opustený. Dodal, že všetko sa nedá vyriešiť len trávením víkendov so svojím dieťaťom. Všetky svoje chyby sa teraz snaží napraviť a aspoň ako tak vykompenzovať. Will skrátka otvorene pripúšťa, že pri výchove svojich detí urobil chyby a že jeho vzťah so všetkými 3 z nich nebol vždy ideálny. Momentálne je to otec, ktorý ide príkladom aj iným.

Jeho oveľa menej známy syn Trey nasledoval kroky svojho otca a spojil svoj život s hudbou – je z neho DJ a producent elektronickej hudby, pričom ho poznajú pod umeleckým menom AcE Nation. Mimochodom, vzťah medzi Treyovou mamou a Jadou tiež nebol vždy najlepší. Teraz sú však tieto dve ženy priateľkami a Trey ich obe považuje za svoje matky. Ich vzťah je skrátka veľmi dobrý, a to v rámci jednej aj druhej rodiny. Dokazujú to aj spoločnými fotografiami na sociálnych sieťach, na ktorých vidieť, že ich vzťahy sú skvelé.

Sheree a Jada:

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.