Na svete je veľa kvalitných hercov, no tí najlepší sa predsa len niečim líšia. Dalo by sa povedať, že ich majstrovstvo spočíva aj v schopnosti stvárniť postavu, ktorú vo filme hrajú totálne autenticky. A máme tým na mysli nielen po hereckej stránke, ale aj po tej výzorovej. Zoberte si napríklad Roberta De Nira, ktorý strávil mesiac tým, že pracoval ako taxikár, aby dokázal myslieť tak, ako narušený taxikár. Ako príklad môžeme uviesť aj Margot Robbie, ktorá absolvovala celé hodiny krasokorčuľovania, aby mohla stvárniť postavu vo filme Ja, Tonya.

Avšak, dnes už zrejme nenájdete herca, ktorý by sa dokázal dostať do takého fyzického stavu, ako to dokáže Christian Bale. Je to skutočný chameleón vo svojom remesle a to, čo on dokáže, je až neuveriteľné. Niektoré jeho premeny, aby sa absolútne podobal na človeka, ktorého stvárňuje vo filme, sú naozaj zarážajúce. Nuž a aby sme vám ukázali niektoré z jeho najväčších premien, pripravili sme si pre vás konkrétne 6 filmov. Akoby ani nešlo o jednu a tú istú osobu.

American psycho (2000), 81 kg

Mechanik (2004), 55 kg

Batman začína (2005), 86 kg

Fighter (2010), 66 kg

Špinavý trik (2013), 94 kg

Viceprezident (2018)

Zdroj

Foto: Wikimedia, Instagram, Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.