Vetvičky sú vhodné na zakladanie ohňov, keď idete napríklad na opekačku, no môžu byť využité aj iným spôsobom. A ukáže vám to Chris Kenny z Londýna, ktorý z nájdených vetvičiek a konárov vytvára tanečné figúry či deti.

Za jeho tvorbou zväčša nehľadajte veľké umenie, skôr iba dobrú fantáziu. Konáre, ktoré tento chlapík nájde, sú z jedného kusu, a tak je výsledok toho, čo znázorňujú, ešte zaujímavejší. Chris posledných 5 rokov zverejňuje výsledky svojej záľuby na Instagrame a je to veľmi milý pohľad.

„Tieto malé postavy sa zvíjajú v agónii a spájajú sa do portrétu ľudstva so všetkou typickou ľudskou energiou a zmyselnosťou, ale aj aroganciou a klamom,“ povedal autor o svojej tvorbe. Ide o skutočne nevinnú zábavku, ktorá jednoducho funguje a dobre sa na to pozerá.

Viac z jeho tvorby si môžete pozrieť na Instagrame.

 

Zdroj

Foto: Instagram

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.