Zdá sa, že v Spojenom kráľovstve je veľa ľudí, ktorí veria v UFO. Štúdia zahŕňala 2 000 respondentov, ktorých sa pýtali na mimozemskú civilizáciu a zvláštne javy. Až 11% z opýtaných uviedlo, že videli UFO.

Podľa Nicka Popeho, ktorý je odborníkom na UFO a pracoval pre ministerstvo obrany, je to bežný prieskum, ktorý sa vykonáva aj v rôznych iných oblastiach. Aj keď mnohí na mimozemšťanov neveria, tak sú známe už mnohé prípady, kedy ľudia hlásili, že videli UFO.

Podľa 52% respondentov by bol strach a panika dominantnými reakciami, ak by sa raz a navždy ukázalo, že mimozemšťania skutočne navštevujú Zem. Reakcie na to, keď ľudia vidia nadpozemské predmety, sú rôzne. Jedni veria v to, že ide naozaj o tvory z inej planéty, iní si myslia, že to je len niečo duchovné a ďalší si to nevedia nijako vysvetliť.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.