Dali by ste sa nahovoriť na niečo podobné? Chlapík bol viac ako 100 dní zamknutý v malej izbe, kde ho celý čas brala kamera a vysielal odtiaľ priamy prenos. Súkromie si teda neužil, no on bol s takýmto pobytom viac než spokojný.

109 dní je naozaj dlhá doba, no predstavte si, že Tim C Inzana chce zájsť ešte ďalej. Tvrdí, že plánuje stráviť 5 až 10 rokov rovnakým spôsobom. 34-ročný chlapík teraz dúfa, že takéto streamovanie sa mu raz podarí predať ako jedinečné umelecké dielo, pričom nebude pýtať malé peniaze.

Nateraz vysiela bezplatne v televíznej sieti Twitch, aby ukázal potenciálnym kupcom, že to myslí vážne a ak by sa našiel niekto, kto by ho chcel sledovať 5 rokov, umožnil by mu to za 4,1 miliónov eur a sledovanie po dobu 10 rokov by to diváka stálo 8,3 milióna eur. Chlapík tvrdí, že prvý spomínaný balík si môže kúpiť 20 ľudí, no ten druhý iba jeden človek.

Povedal však, že ak by sa našlo 7 000 predplatiteľov na jeho Twitch kanáli, tak stiahne predchádzajúce ponuky a stream nechá bežať po dobu piatich, resp. desiatich rokoch za podmienky, že počet predplatiteľov za ten čas neklesne pod hranicu 7 000.

V rámci svojho priameho prenosu dovolí svojim predplatiteľom klásť mu otázky, aké ich zaujímajú. Tim sa dokonca vyjadril, že toto jeho rozhodnutie rodina aj priatelia plne podporujú, rovnako ako jeho snúbenica. Tá mu počas experimentu nosila potraviny, ktoré mu podáva cez okno.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.