Práve obdobie Vianoc je to, kedy sa značky a rôzne spoločnosti predbiehajú v tom, kto bude mať lepšiu reklamu. Veľa reklám je skutočne takých, ktoré vám ostanú navždy v pamäti, no potom sú aj také, na ktoré by ste najradšej čo najrýchlejšie zabudli. A tento prípad patrí do tej prvej spomínanej skupiny. Nemecká lekáreň DocMorris vypustila reklamu, pri ktorej niektorí upustíte slzu.

Reklama je o dedkovi, ktorý oprášil staré náčinie, ktoré bolo súčasťou jeho ranných cvičení, pričom zo začiatku mu išlo cvičenie naozaj ťažko. Postupne však dokázal to, čo si zaumienil, a to najmä svojou cieľavedomosťou a vytrvalosťou. Reklamu nazvali „Postaraj sa o seba“ a nesie veľmi silný odkaz. Avšak to, ako príbeh napokon skončil, sa už dozviete v samotnom videu. Reklamu označili ľudia za tú najlepšiu v tomto roku. A pri jej zhliadnutí pochopíte prečo.

Video nájdete na konci článku.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.