Victoria Beckham sa spolu s Davidom chystajú osláviť tento rok už svoje dvadsiate prvé svadobné výročie. Pár, ktorý sa pýši jedným z najznámejších a najdlhšie trvajúcich manželstiev celebrít na svete, je veľmi lakomý na zdieľanie svojho súkromia s celým svetom. Najmä pokiaľ ide o rodinu, súkromie si skrátka strážia. Victoria však prezradila niekoľko princípov, ktoré udržujú jej vzťah s manželom tak silným.

Nedávno obnovili manželské sľuby

Len pred 3 rokmi si opäť zorganizovali taký menší „sobáš“, kde obnovili svoje manželské sľuby. Išlo o tajné ceremónie vo vlastnom dome s iba 6 ďalšími hosťami. Nešlo o takú veľkolepú udalosť ako v roku 1999, no mala taktiež veľký význam.

Užívajú si spolu veľa zábavy

Jedným z tajomstiev ich dlhého a úspešného manželstva je to, že sa spolu naozaj bavia. Victoria v jednom rozhovore pripustila, že ak by vyzerala tak, ako na niektorých fotografiách z minulosti, tak jej deti by neboli také šťastné a určite by už ani nebola vydatá. Pri týchto slovách sa dobre bavila. Aj keď sú obaja dosť zaneprázdnení cestovaním po celom svete a trávia veľa času oddelene, tak stále si dokážu nájsť aspoň trochu času na seba a užiť si ho spolu. A aktivít, ktoré spolu robia, je skutočne veľmi veľa. Vidieť, že sa rozhodne nenudia.

Tvrdá práca aj počas manželstva

David v nedávnych rozhovoroch označil manželský život za tvrdú prácu, najmä ak ide o dlhotrvajúce manželstvo. Dodal, že niekedy existujú veľmi ťažké situácie, ako je napríklad časté cestovanie či život v odlúčení. Victoria má rovnaký názor a dodala, že obaja tvrdo pracujú na ich vzťahu, podporujú sa a dávajú na seba pozor.

Priznávajú svoje chyby

David priznal, že počas manželstva urobili obaja nejaké chyby, no považuje to za normálne a absolútnu súčasť manželstva. Verí, že ak sa chce, tak sa vždy dá cez všetky tieto chyby spoločnými silami dostať.

Obaja dávajú rodinu na prvé miesto

Tento manželský pár má celkom 4 deti, ktorými sú Brooklyn (21), Romeo (17), Cruz (15) a Harper (8). Victoria potvrdila, že sú to jej aj Davidove absolútne priority v živote. Nič pre nich nie je dôležitejšie ako rodina.

Mimoriadne zaujímavý fakt zo zákulisia ich manželstva je, že sú si absolútne rovní. Ak je jeden z nich preč, tak ten druhý robí bežné veci, ako varenie, upratovanie či pomáhanie deťom s ich školskými úlohami. Obaja sa teda vedia postarať o rodinu tak, ako sa patrí, čo dnes vôbec nie je bežné. Nuž a my im prajeme ďalšie šťastné manželské roky bok po boku.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.