Asi by ste nečakali príliš veľa od škrečka, ani čo sa jeho inteligencie týka. Ukázalo sa však, že tieto zvieratá sú naozaj veľmi inteligentné a dokážu prejsť aj zložitou cestou až napokon sa dostať z rôznych miestností. Celý únik škrečka z miestností, pri ktorom prekonáva prekážky, si môžete pozrieť na videách priložených nižšie.

Prvý diel „úteku z väzenia“ si vyslúžil až 55,5 miliónov zhliadnutí a na svete je už aj druhá časť, ktorá získala prvé milióny. Rafal Rygula z poľskej akadémie vied uviedol, že škrečky majú emócie a malý priestor, ktorý im zväčša ľudia ponúkajú, môže viesť k tomu, že sa budú cítiť nešťastné. „Majitelia by mali porozmýšľať nad zabezpečením väčšieho priestoru pre tieto malé tvory“ povedal vedec. Viac o ich správaní ale uvidíte na videách.

Prvé video:

2. video:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.