Bazén, slnko a voda sú veci, ktoré k letu neodmysliteľne patria a ktoré takmer každý z vás tak neuveriteľne miluje. Toto ročné obdobie je určite to najobľúbenejšie, a to aj kvôli tomu, že práve počas neho je dovolenková sezóna v plnom prúde. Stále populárnejšie sú aj nafukovačky, na ktorých si skvelo oddýchnete. A máme pre vás horúci tip leta, ktorý si môžete zaobstarať ešte pred tým, ako sa toto ročné obdobie začne.

Foto od youtube

Na Amazone je momentálne obrovský hit obyčajné nafukovacie avokádo, z ktorého možno strednú guľatú časť vybrať. Zaujímavé je, že má obrovský úspech a patrí medzi vôbec najvyššie hodnotené tovary, ktoré sú momentálne predávané. Podarilo sa mu získal 4 a pol hviezdičiek, čo nie je tak úplne bežné. A čo je vlastne tá odnímateľná časť? Nuž, ide o plážovú loptu. Budete mať tzv 2v1.

Jeden z recenzentov to nazval „miléniovým plaveckým bazénom“, iný sa zas pridal, že je to neuveriteľne rozkošná nafukovačka a pritom dostatočne veľká. Ak sa neviete dočkať leta a chcete vlastniť túto celkom jednoduchú, no pritom dokonalú nafukovačku, môžete si ju na Amazone zaobstarať hneď teraz.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.