V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko percent ľudí dostáva svoje najlepšie kreatívne nápady v sprche a tiež aj to, v ktorej krajine je nezákonné sterilizovať alebo kastrovať svojho psa.

 

,,Otočiť sa raz okolo svojej osi trvá Venuši dlhšie ako jeden obeh okolo Slnka. V prepočte jedno otočenie trvá 243 pozemských dní a iba 224,7 pozemských dní trvá Venuši jeden obeh okolo Slnka.“

,,Vedci zistili, že muži, ktorí jedli približne dve hrste mandlí, lieskových a vlašských orechov denne počas 14 týždňov, zlepšili počet spermií a ich spermie boli aj oveľa zdravšie ako spermie mužov, ktorí orechy nekonzumovali. Štúdia vznikla hlavne kvôli poklesu počtu spermií v západnom svete, ktorý súvisí so znečistením ovzdušia, fajčením a stravou. Výskumníci uviedli, že existuje stále viac dôkazov, že zdravá strava môže zvýšiť šance na počatie dieťaťa. Takže ak máte problém so spermiami skúste zlepšiť váš jedálniček.“

 

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.