Papier je jednou z najjednoduchších vecí, ktorú môžete použiť na vytvorenie nejakého umenia. Takým najtypickejším príkladom je origami. Existujú však aj iné spôsoby ako vytvoriť zaujímavé diela. Tania Lissova je taktiež fanúšičkou papiera a vytvára z neho drobné kvetinové kytice, ktoré vyzerajú veľmi podobne tým reálnym.

Tania Lissova je umelkyňa z ruského Tyumenu, ktorá vyrába množstvo mimoriadne zložitých diel, a to vrátane pohľadníc, plagátov, obálok, nálepiek či obrázkov. Jedným z jej najpútavejších projektov sú však miniatúrne papierové kvetinové kytice. Táto šikovná žena vytvára síce malé a na pohľad jednoduché diela, no o to zaujímavejšie. A ako vyzerá jej tvorba si už pozriete nižšie.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.