Máte radi víno a radi by ste vycestovali do krásnej destinácie? Ak ste odpovedali áno, tak mali by ste vedieť, že vám za tento krok zaplatia. Spoločnosť Murphy-Goode totiž oznámila, že hľadá človeka do svojho tímu, ktorý bude ochotný pre nich pracovať vo vinárstve v Sonome za krásny plat.

Foto od Pixabay/ Ilustračné foto

Spoločnosť uviedla na svojom Facebooku toto: „Hľadáte zmenu vo svojej kariére a chcete sa venovať svojej vášni? Ak sa bežne stretávate a vyslovujete slová ako Cabernet, Rosé či Chardonnay, tak nám povedzte prečo práve vy by ste mali dostať skvelú prácu. Obloha je vaším limitom,“ dodala spoločnosť.

Novému zamestnancovi budú platiť 10 000 dolárov (8 300€) na mesiac a poskytnú aj bezplatné ubytovanie na rok. Vybraný uchádzač získa cenné pracovné skúsenosti vo vinárskom priemysle, znalosti o viniciach a vinárstve všeobecne. Okrem iného bude mať pracovník za úlohu najmä zvyšovať povedomie o tejto značke.

Uchádzači musia mať minimálne 21 rokov a povolenie pracovať v USA. Zároveň je potrebné k žiadosti pripojiť video s vysvetlením prečo je to pre nich vysnívaná práca a prečo by mali vybrať práve ich. Žiadosti je možné posielať do 30. júna.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.