Fu Xuewei, 25-ročná podnikateľka z Chengdu v Číne nedávno zdieľala krásnu sériu svadobných fotografií, ktoré sa ihneď rozšírili všade po internete. Avšak keď zistíte, že na fotografiách nie je žiaden ženích, dojme vás to. Na týchto záberoch je iba Fu a jej 87-ročný starý otec.

Jej dedko vážne ochorel v septembri a lekári ich varovali, že môže kedykoľvek zomrieť. Fu zariadila prekvapenie, ktoré ju stálo 475 dolárov. Tieto svoje plány držala v tajnosti, vzala svojho starého otca na pravidelnú prechádzku, aby sa v skutočnosti mohli odfotografovať. Keďže ju jej starý otec stále chcel vidieť vo svadobných šatách a priviesť k oltáru, ona mu tento sen splnila.

Fu bola vychovávaná svojimi starými rodičmi od svojich desiatich rokov po tom, čo sa rodičia rozviedli. Teraz sa o nich stará pretože pre ňu znamenajú veľa. Mladá žena má aj tetovanie svojho starého otca. „Dala som si v januári vytetovať svojho starého otca na ruku, pretože chcem, aby moji noví priatelia a moje deti vedeli, ako vyzeral,“ povedala.

Fu so svojim starým otcom:

Photo by boredpanda

Na tejto fotke sú obaja starí rodičia tejto dievčiny, ktorí ju vychovávajú:

Photo by boredpanda

No v septembri starý otec vážne ochorel:

Photo by boredpanda

Sen jej dedka bol vidieť svoju vnučku vo svadobných šatách. Práve preto sa Fu odhodlala vytvoriť sériu svadobných fotiek skôr, ako jej dedko zomrie:

Photo by boredpanda

A stále sníval o tom, že ju privedie k oltáru:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Láska a vďačnosť znázornené na fotkách:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Pri oltári:

Photo by boredpanda

A takto vyzerá tetovanie:

Zdroj: boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.