Ak si predstavujete, že strávite posledné roky obklopení nádhernou prírodou spolu so svojim najlepším priateľom po boku, tak určite nie ste sami! Tým najlepším priateľom máme my aj mnohí iní na mysli psa. Takto nejak si to predstavuje aj táto babička, ktorá miluje svojho psíka a užíva si s ním svoj čas.

Japonský fotograf Yasuto totiž vytvára očarujúce fotografie svojej babičky a jej psíka. Ako pozadie si vždy zvoli krásnu prírodu, ktorá je zároveň typická pre Japonsko. A aby toho nebolo málo, tak tento fotograf sa odhodlal vytvárať fotografie v rôznych ročných obdobiach. Šiba inu je rasa psa, ktorá je stále obľúbenejšia. A niet sa čomu čudovať, keďže sú to krásne, nezávislé, veľmi čistotné a tiež skvelé strážne psy. Majú však aj niekoľko ďalších skvelých vlastnosti.

Pozrite si tento krásny vzťah staršej pani s jej psíkom, ktorý vám dozaista obmäkčí srdcia:

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.