Automaty na nápoje, bagety či sladkosti sú bežné a pozná ich každý. Ak by ste si ale mali vybrať, aký automat by to bol, resp. na čo? Možno by išlo o podobne netradičný, ako je aj tento. Automat na ženské mihalnice ste totiž ešte určite nevideli, toto je totiž prvý na svete. Nie je však jeden, je ich viac a čoskoro pribudnú ďalšie. Ženy si ich zatiaľ môžu užiť v anglickom meste Newcastle. 

Na svedomí ho má veľmi tvorivá podnikateľka Ashleigh Stevenson. Vlastní totiž svoj vlastný a veľmi populárny salón krásy, ktorý sa stal postupne takým známym, že už nezvládal prijímať ďalšie klientky. A práve tento fakt prinútil 27-ročnú ženu vymyslieť originálny automat. Tieto prístroje sú svetlo ružové a ponúkajú riasy rôznych veľkostí, za ktoré zaplatíte necelých 11 libier. Zatiaľ sú tri, no postupne plánuje táto ctižiadostivá majiteľka inštalovať aj ďalšie. „Je to úžasné, každý ich miluje. V Amerike majú automaty plné sladkostí a aj toto ma inšpirovalo, aby som vymyslela niečo iné,“ povedala šťastná majiteľka.

Foto od Facebook

Vyjadrila sa, že podobné automaty plánuje zaviesť aj v Manchestri, Liverpoole a Londýne. Medzi slávne klientky patrí napríklad aj víťazka Love Island – Geordie Amber Gill či hviezdy ako Charlotte Crosby a Chloe Ferry. Videli ste podobný bizarný automat? V prípade, že áno, dajte nám vedieť.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.