Nikto sa neobťažoval zastaviť a pomôcť tejto strašne vyzerajúcej mačke žijúcej v uliciach Istanbulu. Ľuďom sa báli už pri pohľade na ňu a utekali od nej preč. Až do chvíle, kedy sa ukázalo 7 ročné dievčatko, ktoré jej zachránilo život.

Našla ju medzi odpadovými košmi na ulici vyhladovanú a fyzicky zdevastovanú. Vzala si ju domov a s tým, že urobí čokoľvek na svete, prosila svojho otca aby jej pomohol. Mačku hneď vzalo k veterinárovi, kde ihneď absolvovala operáciu a dostala príslušné lieky.

zachranena-macka1

zachranena-macka2 zachranena-macka3
zachranena-macka4 zachranena-macka5

Teraz táto mačka nie len inak vyzerá ale žije úplné iný život. Pomenovali ju Gülümser, čo v preklade znamená „Tá, ktorá sa stále usmieva“.

zachranena-macka6zachranena-macka7
zachranena-macka8

 

zdroj: shareably

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.