Pamätáte si na svoje detstvo ako vás mama karhala za to, že nechcete jesť? Určite neraz bola na vás nahnevaná,keď ste sa hrali s jedlom miesto toho, aby ste ho zjedli. Nuž, ale v tomto prípade je to celkom iné. Ak sa chcete predsa len s jedlom pohrať, máme pre vás veľmi zaujímavú inšpiráciu.

Tento 26-ročný kuchár z Talianska menom Matteo Stucchi vždy veril, že pri tvorbe dezertu je dekorácia rovnako dôležitá ako jeho chuť. Matteove maličké svety, ktoré vytvára, sú plné miniatúrnych figúriek. Tie sú usporiadané tak, aby vytvorili fascinujúce mini-svety. Jeho tvorba je mimoriadne zaujímavá a takto vyzerá:

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.