Keď sa rodina presťahovala do svojho nového domu v Nashville, všimli si pri vonkajších prácach osirelé mačky, ktoré nemali svojich majiteľov. Rozhodli sa preto, že ich odvedú do útulku, kde sa o nich postarajú.

Obidve mačky však tesne predtým porodili mačiatka a tie zostali samé, no keď sa to pracovníčka útulku dozvedela, hneď ich priviedla k mamičkám. Malé mačiatka mali iba 2-3 týždne, preto by samé vonku len ťažko prežili. Dospelé mačky boli od prvého momentu nerozlučné a bolo vidieť, že držali spolu za každých okolností.

Jedno mačiatko však vynikalo nad všetkými ostatnými. Apricot má totiž jedinečné sfarbenie tváre. Ide o mačku chiméru a tento stav sa zväčša dedí z generácie na generáciu.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.