Nórsko je jedinečná krajina v každom jednom ročnom období, no je akýmsi pravidlom, že práve počas leta ju navštívi najviac ľudí a práve v tomto ročnom období je pre mnohých najpríťažlivejšia.

oslo fotografia
Foto od Jorge Lascar

Zaobstarajte si spiatočné letenky do Osla len za cenu 33€! Poletíte však z poľského Krakowa. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair a let vám potrvá okolo 2 hodín.

Termín:

Za túto cenu je dostupný júlový termín, a to od 15.7. – 23.7.2019. Viac na stránke ryanair.

, Vyrazte si počas leta do Nórska za akciové spiatočné letenky, ktoré ponúka Ryanair len za 33€!

, Vyrazte si počas leta do Nórska za akciové spiatočné letenky, ktoré ponúka Ryanair len za 33€!

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Viac o Nórsku:

Táto krajina vyniká svojou prírodou, krásou, ale aj trochu vyššími cenami. Ak sa však chcete o Nórsku dozvedieť viac, prípadne zistiť zaujímavosti, jedinečnosti, aké sú tam ceny či ako na letenky, dočítate sa to v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze. Cestu do Osla určite neoľutujete, navyše mesto, ale aj celá krajina naberajú na popularite.

oslo fotografia
Foto od AlexvonGutthenbach

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

, Vyrazte si počas leta do Nórska za akciové spiatočné letenky, ktoré ponúka Ryanair len za 33€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.