Nórsko je jedinečná krajina v každom jednom ročnom období, no je akýmsi pravidlom, že práve počas leta ju navštívi najviac ľudí a práve v tomto ročnom období je pre mnohých najpríťažlivejšia.

oslo fotografia
Foto od Jorge Lascar

Zaobstarajte si spiatočné letenky do Osla len za cenu 33€! Poletíte však z poľského Krakowa. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair a let vám potrvá okolo 2 hodín.

Termín:

Za túto cenu je dostupný júlový termín, a to od 15.7. – 23.7.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Viac o Nórsku:

Táto krajina vyniká svojou prírodou, krásou, ale aj trochu vyššími cenami. Ak sa však chcete o Nórsku dozvedieť viac, prípadne zistiť zaujímavosti, jedinečnosti, aké sú tam ceny či ako na letenky, dočítate sa to v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze. Cestu do Osla určite neoľutujete, navyše mesto, ale aj celá krajina naberajú na popularite.

oslo fotografia
Foto od AlexvonGutthenbach

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.